21 maja 2013

Makijaż konkursowy


Przepraszam Was za pustki na blogu, ale nauka, pisanie licencjatu oraz przygotowania do egzaminów z kosmetyki zajmują mi coraz więcej czasu. Obiecuję niedługo nadrobić zaległości :)

Dziś chciałabym się pochwalić wyróżnieniem jakie w niedziele otrzymałam od Zmalowanej :) Brałam udział w jej konkursie na makijaż o tematyce "Wiosenne inspiracje". Konkurencja była duża, w sumie do konkursu zgłoszono 142 prace, a ich poziom był naprawdę wysoki. Udało mi się dostać do finałowej 33 :) 
Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie i  jeszcze raz bardzo za nie dziękuję! 

Chciałabym również bardzo podziękować mojej kochanej Gosi, ponieważ bez jej cierpliwości makijażu by nie było :) Małgosia wytrzymała w sumie 7 godzin, malowania, czesania i walki z aparatem, który nie chciał współpracować, ale w końcu (po upadku na podłogę), zaczął działać prawidłowo hurra :]

Cała praca konkursowa wraz ze zdjęciem, które mnie zainspirowało do wykonania makijażu.
Gosia nawet po 7 godzinach szczęśliwa :) Na tych zdjęciach wygląda trochę jak Panna Młoda prawda?(wiem, że trochę rozmazane, ale Gosia tak się śmiała, że nie mogłam jej złapać bez ruchu)Trzymajcie za mnie kciuki, mam jeszcze szansę na jedną z 3 głównych nagród w konkursie! 
Wyniki już nie długo :)


                                                                                                    Pozdrawiam
                                                                   Paco :)

6 komentarzy:

 1. Gratulacje! :) Piękny makijaż :) Trzymam kciuki za kolejną wygraną :D A modelkę masz przepiękną - każdy makijaż na niej cudownie wygląda! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje :) miałam wielkie szczęście, że poznałam Gosię, rewelacyjnie się z nią współpracuje i jest przesympatyczną osobą :)

   Usuń
  2. ale fajnie to słyszeć :) wtedy naprawdę czuje się że te 7 godzin były coś warte :) dziękuję :)

   Usuń
 2. piękny makijaż! trzymam kciuki za ten finał :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzymaj, trzymaj bo konkurencja jest duża :)

   Usuń
 3. Piękny makijaż;) Podoba mi się;)

  OdpowiedzUsuń