27 lutego 2013

Wibo Trend Edition FuturaTrend Edition Futura brokatowy manicure

Kolekcja lakierów Trend Edition Futura to 5 brokatowych kolorów opracowanych zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Manicure wykonany tymi lakierami będzie stanowił ozdobę do wieczorowej stylizacji.
W swojej kolekcji posiadam poniższe lakiery z tej serii. Lakier numer: 1 Lakier numer: 2
Lakier numer: 3
Lakier numer 1 posiada same, małe sześciokąty mieniące się na fioletowo, przy których nałożeniu trzeba się trochę napracować- nie jest on moim ulubieńcem. Lakiery numer 2 i 3 oprócz wcześniej już wspomnianych sześciokątów posiadają również drobinki brokatu, dzięki którym manicure staje się bardziej trójwymiarowy.


 Moim zdecydowanym faworytem jest ten rudy lakier, pięknie się mieni przy każdym oświetleniu i można dzięki niemu uzyskać bardzo fajne efekty trójwymiarowości na płytce paznokcia, szczególnie jeśli nakłada się go na ciemny lakier.


Lakiery kosztują około 6zł, jednak nie są one już dostępne, ponieważ pochodzą z sylwestrowo-karnawałowej kolekcji Wibo. Jeśli w przyszłości znów pojawią się na rynku, na pewno się w nie zaopatrzę J


Na koniec jeszcze wskazówki od producenta jak wykonać brokatowy manicure:

Lakierem Futura można pokryć całą płytkę paznokcia lub nałożyć ozdobny brokatowy pas tworząc eleganckie połączenie z jednolitym kolorem innego lakieru. Warto pamiętać by położyć pod brokatowy lakier ochronną warstwę lakieru bezbarwnego by łatwiej było zmywać lakier bez uszkodzenia płytki paznokcia. Ciekawym rozwiązaniem jest zmywanie lakieru za pomocą folii aluminiowej. Wystarczy użyć płatków do zmywania paznokci WIBO, owinąć je wokół płytki paznokcia i nałożyć zwykłą spożywczą folię aluminiową i szczelnie owinąć. Po ok. 10-15 minutach można zdjąć lekko pocierając o płytkę by reszta lakieru swobodnie zeszła z płytki. Dzięki tej metodzie możemy dużo szybciej usunąć brokatowy manicure i stworzyć następny!


Moja ocena: 8/10
3 komentarze:

 1. Średnei te brokaty essence ma fajniesjze.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie posiadam żadnego lakieru z essence, ale wypróbuję skoro fajniejsze :) z tych Wibo brokatowych, tak jak już pisałam wyżej, rudy najbardziej się sprawdza u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Much love,
  Wengie
  www.wengie.com"
  "You are awesome <3

  OdpowiedzUsuń