26 lutego 2013

Wibo Extreme Nails


EXTREME NAILS


"Elegancka kolekcja lakierów do paznokci. Wyjątkowe połączenie połysku i trwałości koloru. Dostępna w  najmodniejszych odcieniach sezonu. Wygodny szeroki aplikator zapewnia łatwą i szybką aplikację lakieru na płytce paznokcia. Charakteryzuje je:

 • wyjątkowe połączenie świeżego połysku i trwałości koloru
 • najmodniejsze kolory w  klasycznej oprawie
 • lakier długo utrzymuje się na płytce paznokcia"

  Tak lakiery opisuje producent. A jaka jest moja opinia na ich temat?

  Kolor:
  Tak jak pisze producent kolory są bardzo, ładne i żywe. Gama kolorystyczna jest szeroka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiam Wam kilka kolorów z mojej kolekcji, jak widać na załączonych zdjęciach lakiery mają piękny połysk :)


  Lakier numer 320 ^ ^ 


   Lakier numer 493 ^^


   Lakier numer 496 ^ ^ 


  Lakier numer 421 ^ ^ 


  Lakier numer 362 ^ ^ 

Trwałość:
Lakiery te trzymają się u mnie około 3-5 dni, przy wykonywaniu wszystkich czynności domowych - jak dla mnie to bardzo długo. Lakier nie matowieje, a kolory nie bledną z upływem dni.

Aplikacja:
Bardzo fajny szeroki pędzelek, który nie rozchodzi się i nie traci swojego kształtu podczas malowania. Lakier jest średnio gęsty, kryje płytkę paznokcia już po nałożeniu jednej warstwy.

Cena:
Lakier nie kosztuje dużo bo jedyne 5,69. Za tak piękne kolory oraz trwałość lakieru cena jest bardzo przystępna, a nawet niska.


Podsumowując:
Lakiery z kolekcji Extreme Nails spełniają obietnicę producenta odnośnie koloru, połysku oraz łatwości jego aplikacji. Czy kupię kolejny lakier z tej serii? Na pewno tak, gorąco polecam lakiery Wibo, ponieważ są trwałe i mają piękne kolory.

Moja ocena: 10/103 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. i taki jest :) ma w sobie jeszcze małe drobinki połyskujące, których na zdjęciu do końca nie widać.

   Usuń

 2. Much love,
  Wengie
  www.wengie.com"
  "Thank you for the post<3

  OdpowiedzUsuń