13 grudnia 2012

Witajcie na Paco blogu :)


Cześć:) Mam na imię Monika, ale mówią na mnie Paco.  Moją pasją jest wizaż i charakteryzacja. Założyłam blog, ponieważ chciałabym się z Wami dzielić moją wiedzą, umiejętnościami oraz doskonalić swój warsztat  między innymi dzięki Waszym komentarzom i samodoskonaleniu się.W planach mamy wiele ciekawych charakteryzacji i stylizacji inspirowanych trendami modowymi z poprzednich epok, gwiazdami filmu i muzyki oraz postaciami z gier komputerowych.


 Oprócz stylizacji będą się pojawiać również makijaże dzienne, wieczorowe, ślubne, studniówkowe, sylwestrowo-karnawałowe, fashion, dla kobiet dojrzałych, nastolatek, pań noszących okulary oraz wiele, wiele innych makijaży. Nie zabraknie też instrukcji wykonania ich krok po kroku.
Aby pokazać Wam, że makijaż jest dla każdego, wykonam kilka metamorfoz, dzięki którym zobaczycie jak niewielkim wysiłkiem, przy wykorzystaniu paru tricków makijażowych możecie zmienić swój wizerunek. Kosmetyki są nieodłączną częścią każdego makijażu, więc pojawią się tu ich recenzje, a jako 13 Ambasadorką marki Wibo, postaram się Wam przybliżyć produkty tej firmy oraz moją opinię na ich temat.

Zapraszam Was do odwiedzania  Paco bloga i wyrażania własnych opinii na temat mojej twórczości. Mam nadzieję, że uda mi się zarazić Was moją pasją do wizażu i wszystkich jego odnóg, a zaglądanie tu będzie dla Was przyjemnością :) 


W razie jakichkolwiek pytań piszcie:

paco.kontakt@gmail.com


Pozdrawiam

                                                         Paco  

3 komentarze:

  1. świetnie się zapowiada :) powodzenia M.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaintrygowałaś mnie :) Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga! Czekam na Pin Up Olę :D
    Podoba mi się 3 zdjęcie, bo makijaż na tym ujęciu prezentuje się rewelacyjnie.

    OdpowiedzUsuń